Alanya Turistik İşletmeciler Derneği Başkanı Burhan Sili, “Turizm sektörünün devlet kurumlarıyla ve diğer paydaşlarla ahenk içinde çalışmasını önemsiyoruz” dedi.

Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Yönetim Kurulu Üyesi ve Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) Başkanı Burhan Sili ve beraberindeki ALTİD Yönetim Kurulu üyeleri yeni görevlerinden dolayı Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Rektörü Prof.Dr.Kenan Ahmet Türkdoğan, ALKÜ Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç.Dr.Yılmaz Güler ve Alanya İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Hüseyin Direk’i ziyaret etti.
Yapılan ziyaretlerle ilgili bilgi veren Başkan Sili, “Turizm sektörü, bir ülkenin veya bölgenin ekonomik büyümesi, istihdam yaratılması, sürdürülebilir çevre koşulları ve sosyal kalkınma için önemli rol oynar. Bu önemli sektör, sadece turistlerin çekilmesi ve hizmetlerin sunulmasıyla sınırlı değildir aynı zamanda bir dizi paydaş ve devlet kurumu arasındaki işbirliği ve koordinasyonun bir sonucudur. ALTİD yönetimi olarak turizm sektörünün diğer paydaşlar ve devlet kurumlarıyla ahenk içinde çalışmasını çok önemsiyoruz. Geçmiş yıllarda olduğu gibi tüm paydaşlarla ortak çalışmalara imza atıp dirsek temasımızı koruyacağız. Kurum temsilcilerimize yeni görevlerinde başarılar diliyoruz” dedi.

Giriş yap

Kayıt ol

Şifre sıfırla

Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin, e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturmanızı sağlayacak bir bağlantı alacaksınız.