DoubleTree by Hilton Bodrum Işıl Club Resort’te çocuklar tatilde hem eğlenecek hem öğrenecek

DoubleTree by Hilton Bodrum Işıl Club Resort, bu sezon bir yeniliğe daha imza atarak hem hijyen önlemleri hem de tatilde sosyal mesafeyi koruma açısından otel içindeki oyun alanlarında yer alan plastik materyallerin kullanımına son verdi.
 

Huzur veren atmosferiyle Bodrum’un en sakin koylarından Torba’da yer alan DoubleTree by Hilton Bodrum Işıl Club Resort, yeni sezonda küçük misafirlerini birbirinden keyifli aktivitelerle ağırlıyor. Denize sıfır konumu ile keyifli bir tatil köyü atmosferine sahip olan otel, özellikle oyun alanlarında gerçekleştirdiği değişiklerle plastik kullanımına son verirken, çocukların yaratıcılıklarını ve becerilerini geliştirebilecekleri faydalı bir tatil fırsatı sunuyor.

DoubleTree by Hilton Bodrum Işıl Club Resort, sessiz ve sakin Torba koyunda keyifli ve izole bir tatil geçirmek isteyen misafirlerini bekliyor. Geçtiğimiz yaz Hilton çatısı altına girmeden önce tamamen yenilenen otel, Hilton CleanStay güvencesi ile sunduğu üst düzey hijyen tedbirleriyle konuklarına güvenli tatilin kapılarını aralarken minik misafirlerini de unutmuyor.

DoubleTree by Hilton Bodrum Işıl Club Resort, bu sezon bir yeniliğe daha imza atarak hem hijyen önlemleri hem de tatilde sosyal mesafeyi koruma açısından otel içindeki oyun alanlarında yer alan plastik materyallerin kullanımına son verdi. 

Çocuklar bundan böyle otelde geçirecekleri tatil boyunca yaratıcılıklarını ve becerilerini geliştirecek oyunlar oynarken; oyun ablaları ve oyun abileri de onlara eşlik edecek. Boyama oyunlarından matematik oyunlarına, beceri oyunlarından yardımlaşma oyunlarına çocukları eğlenerek öğrenecekleri faydalı bir tatil bekleyecek.

“Mekan bağımsız çalışma” için yüksek hızda internet

Bodrum Torba’da dört hektarlık yeşil alan üzerine konumlanan DoubleTree by Hilton Bodrum Işıl Club Resort, uzaktan çalışma fırsatı olan misafirlerin aradıkları konforu bulabilmeleri için internet alt yapısını da yeniledi. Otelin uzaktan çalışmaya ve dinlenmeye uygun geniş yeşil alanlarında yüksek hızda internetten faydalanabilir bir yandan çalışırken bir yandan keyifli bir tatilin tadını çıkarabilirsiniz.

Bahçeli bungalovların da dahil olduğu 277 misafir odası ile misafirlerini ağırlayan ve her şey dahil konseptiyle hizmet veren DoubleTree by Hilton Bodrum Işıl Club Resort, yenilenen çocuk oyun alanı, mavi bayraklı özel plajı, uzaktan çalışmaya ve dinlenmeye uygun geniş yeşil alanları, SPA merkezi ve Hilton kalitesindeki lezzetleriyle hem vücudunuzu hem ruhunuzu tazelemeniz için her türlü imkanı sağlıyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir